Przedstawiamy koszty i sposób dostawy budek dla ptaków i nietoperzy

Koszt wysyłki uzależniony jest od wagi zamówionych produktów i jest on przedstawiony w tabelach poniżej. Wysyłka jest realizowana codziennie w dni robocze.

Przesyłki do 10 sztuk budek lęgowych pakowane są w kartony jednostkowe. Natomiast większa ilość budek lęgowych realizowana jest jako przesyłka paletowa na paletach Euro lub na pół paletach.

Taki sposób wysyłki sprawia, że transport produktów jest bezpieczny a przesyłki docierają do Państwa terminowo.

Przy zamówieniu:

Koszt:
1 – 3 szt. 20 zł
4 – 6 szt. 39 zł
7 – 10 szt. 59 zł
Przy zamówieniu: Koszt:
1 – 2 szt. 20 zł
3 – 4 szt. 39 zł
5 – 6 szt. 59 zł

 Przy większych zamówieniach koszty wysyłki ustalamy indywidualnie. Realizujemy również zamówienia do wszystkich państw europejskich.

Sklep z budkami dla ptaków

Koszty dostawy nie są wliczone w cenę budek lęgowych dla ptaków i schronów dla nietoperzy widoczną na stronie produktu. Koszt dostawy doliczany jest w kolejnym kroku składania zamówienia.

Przed potwierdzeniem zamówienia uzyskasz informację o całkowitej kwocie jaką należy zapłacić, aby zamówienie zostało zrealizowane. Budki lęgowe dla ptaków i schrony dla nietoperzy wysyłamy do Państwa za pośrednictwem kuriera. Zamówienia złożone w dni robocze do godziny 12:00 są wysyłane tego samego dnia. W 95% przypadków dostarczane są następnego dnia roboczego (nie dotyczy przesyłek paletowych). Nie odpowiadamy za błędy wynikające po stronie przewoźników.

Z uwagi na zwiększone zainteresowanie budkami w sezonie lęgowym ptaków zalecamy wcześniejsze składanie zamówień. Wówczas ptasi dom dotrze zawsze na czas 🙂

Przeczytaj również:

Wieszając domki lęgowe dla ptaków masz realny wpływ na ochronę ptaków i zwiększanie potencjału lęgowego ich siedlisk. Kupując budki lęgowe PtasiDom.com pomagasz nam chronić ptaki. 1% podatku ze sprzedaży budek lęgowych przekazujemy na ochronę ptaków. 

Życzymy udanych zakupów
Zespół PtasiDom.com