To My. Poznaj Zespół PtasiDom.com

PtasiDom.com sklep z budkami lęgowymi dla ptaków i schronami dla nietoperzy powstał z inicjatywy pasjonatów, miłośników ptaków i przyrodników. Naszym celem jest terminowe dostarczanie budek lęgowych o najwyższej jakości tak żeby służyły za domy dla ptaków przez długie lata. Długotrwały efekt ekologiczny zależy przede wszystkim od konstrukcji budki, materiału do produkcji ale przede wszystkim od staranności wykonania. Każda budka lęgowa jest unikatowa.

Poznaj zespół PtasiDom.com. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

null

Michał

Ornitolog

Menadżer

Projektant
Michał dworak budki dla ptaków ekspert ornitolog

MICHAŁ

Z wykształcenia sozolog z pasji ornitolog. Wykorzystuje doświadczenie, jakie zdobył w swojej wieloletniej praktyce przy prowadzeniu projektów ornitologicznych. W pracy stosuje zasadę zrównoważonego rozwoju. Zawód ornitologa sprawia mu wielką przyjemność, dlatego chętnie doradzi, przeprowadzi pracę terenową, wykona ekspertyzy jak również przygotuje niezbędną dokumentację ornitologiczną, która usprawni proces inwestycyjny, żeby przebiegał zgodnie z planowanym harmonogramem i z poszanowaniem przyrody.

Michał jest naszym specjalistą i każdy projekt produktu wykonywany jest pod jego czujnym okiem. Wiedza jaką posiada jest ogromna, dlatego wykorzystujemy jego zalecenia aby pojedyncza budka lęgowa dla ptaków była jak najlepiej dostosowana do potrzeb naszych małych ptasich przyjaciół.

Z wykształcenia jest prawnikiem, ale obecnie nie zaprząta sobie głowy paragrafami. Największą frajdę sprawia jej wychowywanie prawie rocznego Jasia i odkrywanie świata na nowo razem z nim. Czyta mu wierszyki, te ulubione to oczywiście „Ptasie radio” i „Sowa”

Małgorzata uwielbia zbierać nowe doświadczenia i rozwijać swoje umiejętności. Ze swoim doskonałym zmysłem organizacji pilnuje, aby wszystko w firmie funkcjonowało sprawnie. Obsługuje zamówienia i stara się żeby wszystkie ptaki miały swój ptasidom na czas! W wolnych chwilach pisze artykuły o tematyce przyrodniczej i prowadzi facebooka.

Z wykształcenia geograf, z zamiłowania podróżnik, poszukiwacz przygód i akwarysta. Majsterkowanie i wyroby z drewna to jego pasja.

W naszej firmie Maciek dba o to, aby każda budka lęgowa dla ptaków była wykonana z najwyższą jakością i starannością, niezależnie od zamówionej ilości. W pracy rzemieślniczej łączy estetykę produktu, pamiętając przede wszystkim o przeznaczeniu budek lęgowych i bezpieczeństwie przyszłych mieszkańców. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, zaprojektuje każdą budkę według indywidualnych potrzeb i zapytań.

WSPÓŁPRACA

W ramach naszej działalności jesteśmy zaangażowani w czynną ochronę przyrody. Realizujemy projekty partnerskie inicjowane zarówno przez nas jak i inne organizacje. Współpracujemy z przyrodnikami, organizacjami ekologicznymi jak również z administracją państwową – rządową i samorządową. Budki lęgowe PtasiDom.com są zasiedlane przez ptaki i nietoperze w parkach narodowych i krajobrazowych, obszarach Natura 2000 w lasach państwowych, ogrodach zoologicznych jak również na drzewach i blokach oraz w wielu, wielu… innych miejscach.

Praca na rzecz ochrony przyrody nas uskrzydla 🙂