Polityka prywatności sklepu internetowego PtasiDom.com

Szanując prawa naszych klientów oraz respektując ustawę z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883 ze zm.) zobowiązujemy się do zachowania bezpieczeństwa i poufności pozyskanych danych osobowych. Wszyscy pracownicy sklepu zostali odpowiednio przeszkoleni w zakresie przetwarzania i ochrony danych osobowych.

Administratorem Danych Osobowych jest:

PtasiDom.com
ul. Sienna 9
70-542 Szczecin

W sklepie internetowym PtasiDom.com zbieramy następujące dane osobowe:

 • imię i nazwisko,
 • adres wysyłki,
 • danych do wystawienia faktury VAT (opcjonalnie)
 • numer telefonu
 • oraz adres e-mail

podczas składania zamówienia poprosimy o podanie tych danych, co umożliwi nam realizację zamówienia oraz ewentualny kontakt w sprawach dotyczących zamówienia. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji zamówienia.

 • Podanie powyższych danych jest konieczne w następujących przypadkach:
 1. Podczas składania zamówienia – umożliwi nam to szybką realizację zamówienia.
 2. Przy zakładaniu konta – założenie konta jest dobrowolne.

Dane pozyskane podczas zakładania konta służą ułatwieniu dokonywania zakupów w przyszłości.

 • Każda osoba korzystająca ze sklepu ma możliwość decydowania o tym, czy i w jakim zakresie chciałaby skorzystać z naszych usług i jakie informacje chce udostępnić. W przypadku braku zgody na pozostawienie swoich danych osobowych każdy ma prawo do usunięcia swoich danych bądź do nie korzystania z serwisu.
 • Zgromadzonych danych nie przekazujemy osobom trzecim, odstępstwo od tej zasady jest dopuszczalne tylko w przypadku zamówień wymagających dostawy produktów do Zamawiającego. W takiej sytuacji dane adresowe Zamawiającego są przekazywane firmie kurierskiej dostarczającej przesyłkę.
 • Zgodnie z postanowieniami ustawy o ochronie danych osobowych każda osoba ma prawo do poprawiania, uzupełniania, uaktualniania, sprostowania oraz żądania usunięcia swoich danych osobowych. W tym wystarczy przesłać właściwą informację na adres mailowy: biuro@ptasidom.cok

Korzystając ze sklepu internetowego PtasiDom.com wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej.